Суд залишив дружині екс-генпрокурора Піскуна 7 гектарів під Києвом

Апеляційний суд Київської області відмовився забрати у Світлани Піскун – дружини колишнього генпрокурора Святослава Піскуна – 6,93 га землі у селі Дмитрівка Києво-Святошинського району на Київщині. Причина – сплив термін позовної давності. 

У 2009 році семеро громадян – Аршаниця М.О., Гринь А.М., Ланько А.Ф., Гринь М.М., Лабур О.А., Немченко Н.І. та Ланько В.М. – отримали державні акти на право власності на ділянки лісу. Згодом вони були переведені у категорію земель сільськогосподарського призначення.

31 липня 2014 року суд частково задовольнив позов прокуратури Київської області, визнав незаконними та скасував розпорядження голови Київської облдержадміністрації від березня-травня 2009 року, якими лісові ділянки були передані у приватну власність. Також суд визнав недійсними державні акти права власності на землю, отримані на підставі цих розпоряджень.

Водночас суд відмовився вилучити ці ділянки на користь держави, бо не було доведено, що відповідачі володіють цією землею.

8 липня 2014 року всі семеро відповідачів, прізвища яких перераховані вище, відчужили земельні ділянки на користь Севастьяна Сільчука, який того ж дня подарував їх своїй доньці – Світлані Піскун, дружині колишнього генпрокурора.

Прокуратура Києво-Святошинського району спробувала через суд повернути державі ці землі. Водночас суди трьох інстанцій відмовили у задоволенні цього позову через завершення терміну звернення до суду.

У липні 2017 року Верховний Суд скасував ці рішення і відправив справу на новий розгляд. У листопаді 2017 року суд першої інстанції знову відмовив у задоволенні цього позову, адже минув термін позовної давності. Апеляційний суд 6 лютого 2018 року залишив це рішення без змін.

У Дмитрівці на Київщині розташоване так зване “прокурорське містечко”, де збудували маєтки чинні та колишні високопосадовці з ГПУ, ДФС, “Укравтодору”, Верховного Суду та НБУ. Зокрема, там розташований будинок екс-голови НБУ Сергія Арбузова, екс-судді Верховного Суду Павла Колесника і багатьох інших одіозних VIP-персон.

У цьому селі, неподалік ділянки родини Піскун, знаходиться маєток одіозного екс-ректора Податкового університету Петра Мельника.

Суд залишив дружині екс-генпрокурора Піскуна 7 га землі під Києвом

На цю тему читайте також ТУТ 

https://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/na-kyyivshhyni-sud-povernuv-derzhavi-19-ga-lisu.html

Півроку вже триває суд над екс-ректором Податкової Мельником

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.