Служба зовнішньої розвідки: “Ця особа ніколи не була в агентурному апараті”

Борис Герман, підозрюваний в організації замаху на Аркадія Бабченка, не має жодного відношення до Служби зовнішньої розвідки України.

Спецслужба спростувала поширену деякими ЗМІ інформацію про те, буцімто Борис Герман причетний до операції СЗР України з виявлення каналів фінансування російських диверсантів.

“Ця особа ніколи не була в кадровому складі та агентурному апараті СЗР України”, – зазначається в заяві прес-служби відомства.

СЗР вважає поширення такої інформації спробою вигородити Бориса Германа, який підозрюється в державній зраді та організації замаху на вбивство.

“Також це може бути черговим проявом інформаційної війни проти України, а саме спробою продемонструвати суспільству нібито відсутність координації між Службою зовнішньої розвідки та СБУ.

Наголошуємо, що СЗР перебуває в тісній, цілодобовій координації з СБУ в питаннях захисту нашої держави від зовнішніх загроз. Відповідну взаємодію СЗР має з іншими членами розвідувальної спільноти та усіма складовими сектору безпеки України”, – зазначається в заяві.

 

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *