Росія не причетна до вбивства Окуєвої і замаху на Мосійчука – Георгій Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що Росія не причетна до замаху на народного депутата від “Радикальної партії” Ігоря Мосійчука та вбивства ветерана АТО Аміни Окуєвої. Про це він заявив в інтерв’ю виданню “Апостроф”. Тука зауважив, що висловлює не свою думку, а передає те, що йому повідомило його джерело.

“Я мав зустріч з однією людиною, яка підтвердила, що до останніх подій (я маю на увазі незрозумілий вибух біля телеканалу “Еспресо” і прикре вбивство Аміни Окуєвої) наш “старший брат” ніякого відношення не має”, – заявив Тука.

Він припустив, що вбивство Окуєвої стало наслідком чергового замаху на її чоловіка Адама Осмаєва.

“Так само, якщо аналізувати вибух біля “Еспресо”, там теж бачимо невдалу спробу. За умови, звісно, що об’єктом був нардеп Ігор Мосійчук. У такому разі це просто бракороби-дилетанти робили. Про який фаховий рівень може тут взагалі йти мова? Та й, чесно кажучи, є 150 куди простіших способів знищити Мосійчука, ніж бомба посеред Києва. Це стосується ліквідації будь-якої людини, не тільки його, а й мене, наприклад. Для фахівців це – не проблема”, – додав Тука.

А от постраждалому нардепу-радикалу Мосійчуку більше подобається версія про руку Москви.

“Якщо шановному Георгію Тукі відомі якісь факти щодо замаху на мене під телеканалом «Еспресо» чи вбивства моєї помічниці Аміни Окуєвої під Глевахою, то рекомендую йому негайно дати покази слідчим, бо інакше це просто бла-бла-бла…

Спираючись на матеріали слідства, про які можу говорити, стверджую, що і у випадку із замахом на мене, і вбивством Аміни діяла професійна група вбивць у складі 2-3, а можливо і більше осіб”, – написав Мосійчук у Фейсбуку.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *