На Київщині затримали ненажерливого хабарника, який контролював ринок

На вимаганні хабарів затримано начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито начальника одного з районних управлінь ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області.

Чиновник налагодив незаконну схему одержання неправомірної вигоди з власника кількох торгівельних точок на ринку. За нестворення перешкод у його діяльності любитель хабарів вимагав щомісячну платню у сумі 10 000 гривень.

У липні 2022 року правоохоронцями задокументовано факт одержання грошей. На початку серпня 2022 року посадовець продовжив протиправні дії та повідомив підприємцю про необхідність передачі йому платні одразу за два місяці.

Начальника управління затримали під час одержання коштів у закладі громадського харчування у Шевченківському районі Києва.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Також готується клопотання про арешт майна посадовця з метою забезпечення конфіскації майна. Встановлюються інші можливі факти протиправної діяльності, інформує пресслужба Київської міської прокуратури.

Редакція

Редакція “Українського репортера”