Чемпіон Росії з дуельної стрільби полював на українців на Донбасі зі снайперською гвинтівкою

Дворазовий чемпіон Росії з дуельної стрільби з рушниці Олександр Залічев воював на боці сепаратистів Донбасу в складі приватної військової компанії Вагнера. Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська. 

Звичайно ж, титулований стрілець був снайпером. 33-річний Залічев родом із Санкт-Петербурга, він є майстром спорту РФ з практичної стрільби, був членом збірної команди Росії з практичної стрільби у 2014 і 2016 роках, дворазовим чемпіоном РФ з дуельної стрільби з рушниці.

Залічев веде ЮТУБ-канал, де викладає різні відео, які стосуються стрільби, зброї та спортивних змагань.

СБУ надіслала листа міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову з проханням донести інформацію про участь чемпіона Росії у терористичній діяльності на Донбасі до спортивних федерацій країн-партнерів.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України оприлюднила аудіозаписи телефонних переговорів між ватажком російських найманців “Групи Вагнера” Дмитром Уткіним і генералом Збройних сил РФ Євгеном Нікіфоровим (позивний “Тамбов”).

Приватна військова компанія Вагнера, або ПВК “Вагнера”, — російська нелегальна приватна військова структура, яку Кремль активно застосовує для ведення бойових дій на Донбасі і в Сирії.

З відкритих джерел випливає, що вперше ці найманці заявили про себе під час окупації Криму, коли вони роззброювали українських військових.

У жовтні 2017 року СБУ заявила, що бійці “Групи Вагнера” воюють на Донбасі з 2014 року. За даними СБУ, вони причетні до збиття при заході на посадку в аеропорту Луганська українського військового літака Іл-76, внаслідок якого загинули 40 десантників 25-ї бригади і 9 членів екіпажу, штурму Луганського аеропорту та захоплення Дебальцевого.

Від редакції. Дуже шкода, що для цього заброди, лютого ворога не знайшлося української кулі. Нехай би гнили його останки десь під донецькими териконами. Хочеться вірити, що рано чи пізно цю потвору буде покарано, нехай хоч міжнародним трибуналом в Гаазі.
Усіх, хто прийшов зі зброєю на українську землю, треба безжалісно знищувати. Пригадаймо дещо з історії. 1942 рік. Письменник Ілля Еренбург виступає з винятково гострим твором «Убей немца!».

«…Мы знаем все. Мы помним все. Мы поняли: немцы не люди. Отныне слово “немец” для нас самое страшное проклятье. Отныне слово “немец” разряжает ружье. Не будем говорить. Не будем возмущаться. Будем убивать..»

Йшлося про фашистів.

Сьогодні справедливим буде гасло: «Убий російського окупанта!»

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *