“Дуже по-людськи”. Порошенко підняв із землі капелюха воїна почесної варти (+відео)

Курйозний інцидент стався під час офіційної церемонії зустрічі федерального президента Республіки Австрія Александера ван дер Беллена біля Адміністрації президента України. Під час салютування президентам на землю впав капелюх одного з військових почесної варти.

Це помітив Петро Порошенко. Прямуючи зі своїм австрійським колегою червоною доріжкою, він підняв капелюха і начепив його на голову воїна.

Цей людяний вчинок потрапив на відео. Його оприлюднив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

“Військова шапка з українським тризубом не повинна лежати на землі. Президент допоміг воїну почесної варти. Дуже по-людськи”, – написав Цеголко у Фейсбуку.

https://www.facebook.com/svyatoslav.tsegolko/videos/1480160678760123/?t=0

 

Про що домовилися президенти України й Австрії

Президент Австрії Александер ван дер Беллен перебуває в Україні з офіційним візитом на запрошення Президента Порошенка.

Після переговорів глав держав члени урядів підписали Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури. Вона полегшує співпрацю між ВУЗами, обмін студентами і викладачами; організацію гастролей, виставок, концертів, фестивалів, театральних вистав та інших мистецьких акцій. Також у Відні буде відкрито один із філіалів «Українського інституту», який забезпечуватиме культурну присутність нашої держави в ЄС і Австрії.

Президент Порошенко наголосив, що Австрія є важливим економічним і торговельним партнером України. За 2017 рік торговельний обіг між нашими країнами зріс на 18,5 % до $1,2 млрд. Зокрема український експорт до Австрії зріс на 48%. Разом із президентом Австрії до нас прибули керівники майже сорока австрійських підприємств,  зацікавлених у співпраці з українськими партнерами.

Не обійшли увагою і ситуацію на Донбасі, де відбувається російська агресія. Президент Австрії запевнив у готовності зробити свій посильний внесок у розгортання миротворчої місії ООН у регіоні і передав 4,8 млн євро для допомоги населенню, яке проживає вздовж лінії зіткнення з окупованою територією.

Президент Ван дер Беллен вкотре повторив, що анексія Криму є протиправною, тому на території українського півострова не можуть проводитися вибори до парламенту РФ і вибори російського президента.

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *