Дональд Трамп-молодший розлучається. Винне полювання

Дональд Трамп-молодший і американська екс-модель Ванесса Кей – на межі розлучення. Пара одружилася 12 років тому і зараз виховує п’ятьох дітей. За однією з версій, причиною розлучення є активне захоплення Трампа-молодшого подорожами і полюванням, що негативно позначається на сімейному житті.

Водночас старший син президента США сильно змінився останнім часом, чим стурбовані його друзі. Так, у Твіттері він активно коментує пости про масові вбивства, зокрема щодо бійні у середній школі містечка Паркленд (Parkland), штат Флорида, США, яку влаштував 19-річний Ніколас Круз. Після останнього розстрілу Трамп-молодший закликав батька зберегти за американцями право володіти зброєю.

На Гелловін Трамп-молодший опублікував пост, де написав, що заради виховання забере половину цукерок своєї трирічної дочки, щоб вона зрозуміла, що таке соціалізм. Пізніше, після поїздки в Індію, він досить іронічно відгукувався про бідне населення країни.

Ще під час виборчої кампанії, коли його батько ще не був президентом США, Трамп-молодший порівнював сирійських біженців з отруєними цукерками Skittles.

Крім зухвалої поведінки чоловіка, Ванесса Кей стурбована небезпекою, яку несе близькість до Білого дому. У лютому Ванессу госпіталізували після того, як вона відкрила лист, адресований її чоловіку, в якому був невідомий порошок білого кольору. Пізніше стало відомо, що він не несе загрози.

Варто додати, що Дональд Трамп-молодший не займається політикою, він працює віце-президентом у компанії свого батька. Незважаючи на це, американська преса називає його близьким політичним радником свого батька, до якого прислухається президент США.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *