“Блок Петра Порошенка” виключив зі свого складу “бурштинового нардепа” Розенблата (+відео)

Фракція партії “Блок Петра Порошенка” ухвалила рішення виключити народного депутата Борислава Розенблата з членів фракції. Це зроблено за його проханням. Про це голова фракції БПП Артур Герасимов заявив журналістам після закінчення засідання фракції.

“Що стосується позбавлення народного депутата Борислава Розенблата недоторканності, то в цьому питанні наша позиція незмінна – недоторканних в Україні не має бути. Ми повністю підтримуємо пропозицію Президента України про скасування недоторканності парламентарів як явища”, – заявив Герасимов.

Фракція “БПП” також вирішила дати згоду на зняття з Розенблата депутатської недоторканності та притягнення його до кримінальної відповідальності. Перед голосуванням фракції Розенблат особисто звернувся до колег з проханням позбавити його депутатського імунітету.

“Я прошу дати мені можливість захистити себе в суді. Я готовий відповідати за свої всі вчинки. У сесійній залі, під час розгляду мого питання, я здам усі свої закордонні паспорти. Жодного паспорту іншої країни у мене немає. Щоб не було плям на Блоку, я вийду з фракції на час проведення слідства і суду. І коли я відстою своє ім’я, я буду просити Вашого дозволу повернутись до фракції”, – заявив Розенблат.

Фракція також проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності та притягнення до відповідальності усіх шести народних депутатів, на яких були подання Генеральної прокуратури.

Справа “бурштинових депутатів”. Обшуки у Держгеонадрах і арешт керівника “Депутатського контролю” (+фото)

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *