Хто він, американець в одязі Ісуса, що з 25-ти кілограмовим хрестом дійшов до Києва?

Хто він, мандрівник з хрестом на плечах, що за 72 днів пройшов 800 кілометрів  і став зіркою соцмереж?

Це – 33-річний Джиммі Джон Райс зі штату Вірджинія, – повідомляє ТСН.

За його словами, хрест, із яким він обійшов 800 км, важить 25 кг. Про своє життя розповідає небагато. Приїхав з Вірджинії. В США працював на складі в “Амазоні” та лісорубом, потім певний час жив та викладав у Польщі. Каже: новина про війну в Україні шокувала його.

“Я молився і думав, що я можу зробити, чим я можу допомогти. І мені прийшло видіння – я одягнений, як Ісус з Хрестом в руках іду Україною”, – говорить мандрівник.

Сам чоловік себе святим не вважає. Вирушив в мандрівку, аби стати кращим та дарувати людям добро і надію.

“Перший тиждень я йшов 6 днів без зупинок, а на сьомий день відпочивав, як і Бог. Після того як я перетнув кордон, я почав почуватися гірше, гірше і гірше, моє здоров’я погіршувалося”, – розповідає американець.

Джиммі веде  щоденник подорожі, телеграм канал “Let’s walk””,  де розповідає читачам про свої пригоди, публікує фото з прихильниками. Сотні перехожих зупиняли незвичного чоловіка з хрестом – аби обійняти, сфотографуватися, потиснути руку, допомогти понести хрест.

Джиммі хотів продовжити свою подорож, але більш ніж 2 місяці мандрівки та майже 800 пройдених кілометрів дають про себе знати. Тепер має проблеми зі спиною та ногами. Тож декілька тижнів хоче ще побути в Києві, а потім планує повернутися додому в Вірджинію та зустрічати Різдво з родиною.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *