Сьогодні нас чекає найдовше місячне затемнення століття

Настав черговий період повного місяця, і сьогодні ми побачимо не просто великий і круглий диск супутника землі на нічному небокраї. Сьогодні нас чекає унікальне явище – місячне затемнення, яке триватиме 103 хвилини.

Пік затемнення за київським часом припадає на 23:21. У цей час супутник землі не зникне з неба, він тільки змінить свій колір і стане багряним, передає mignews.

Астологи радять дотримуватися певних запобіжних заходів. Сьогодні треба постаратися завершити різні старі справи і найголовніше – позбутися від образ. Є така фраза: “Наша пам’ять могла б убити нас, якби не мала рятівної можливості – забувати”. На щастя, погане поступово йде з наших думок і переживань. Не дарма про добрих і хороших людей кажуть: “він не пам’ятає зла …”. Настав час позбутися від усіх неприємних спогадів раз і назавжди.

Можна піти до церкви. Можна просто помолитися вдома, згадати своїх рідних, які ростили вас, допомагали вам, подумки подякувати їм за це. Досить зробити невелику хвилинну паузу в справах, закрити очі і подумки сказати: “я прощаю і відпускаю”. Ви відчуєте, як вам відразу стане легше, і ця легкість і радість наповнить вашу душу.

Як би там не було, але в цей день, максимум часу потрібно приділити собі, своєму здоров’ю, самопочуттю, своїм планам і надіям.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *