Зеленський проти СБУ: “Спочатку подолайте кумівство, а потім боріться зі “Сватами” (+відео)

Український актор і керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський різко висловився на адресу Служби безпеки України через заборону в’їжджати в Україну впродовж трьох років російському актору Федору Добронравову, який грає у комедійному серіалі “Свати”. Його знімає саме “Квартал 95” Зеленського, у липні стартували зйомки 7-го сезону.

Добронравова зробили персоною “нон грата” начебто через відвідування анексованого РФ Криму та публічне схвалення окупації півострова.

Водночас Зеленський заявив, що це ніщо інше, як спроба заборонити серіал “Свати”. Шоумен стверджує, що це “український серіал, придуманий ним і його колегами за українські гроші”.

“Цей серіал люблять мільйони, дивляться мільйони. Якщо зараз завдання СБУ і всіх наших комітетів забрати цей серіал від людей, то ви так і скажіть це прямо”, – заявив Зеленський в емоційному відеозверненні, яке оприлюднив на ютуб-каналі студії “Квартал 95”. На момент написання замітки його подивилися понад 639 тисяч разів, у Фейсбуку на сторінці Зеленського – 1,5 млн людей.

“Якщо комусь не подобається слово “свати”, а ближче слово “куми”, ви спочатку поборіть своє кумівство, а потім будете боротися з нашими “Сватами”. Ви боретеся з тим, що об’єднує мільйони телеглядачів всі ці довгі роки… Якщо ви – Служба безпеки України, то дбайте про безпеку українців, а від” Сватів “поки жодна людина ще не повісилася”, – заявив Зеленський.

У СБУ відповіли на звинувачення відомого актора, який влучно і дотепно висміює українських політиків у номерах “Кварталу 95”.

“Можу особисто від себе погодитися з обуренням відомого шоумена. На жаль, сьогодні найбільшу цікавість преси становлять саме питання заборони в’їзду російських співаків та акторів.

Водночас хочу зауважити, що Служба безпеки України не має повноважень забороняти жодного фільму чи серіалу. Це виключно компетенція Мінкульту”, – написала у Фейсбуку речниця СБУ Олена Гітлянська.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *