Євробачення-2024: “Дія” не витримала шаленої кількості дзвінків. Голосування за фаворита Нацвідбору триває

У застосунку “Дія” через перевантаження учора, 3 лютого почалися труднощі з роботою під час голосування в фіналі нацвідбору на “Євробачення”.

Про це повідомила “Дія” в Telegram.

Минулої суботи, ввечері проходило голосування в фіналі Нацвідбору на “Євробачення-2024”, проголосувати можна було в “Дії”.

За право представляти Україну у Швеції змагаються 11 учасників: YAKTAK, INGRET, дует “NAZVA”, ANKA, Drevo, дует alyona alyona & Jerry Heil, MÉLOVIN, SKYLERR, гурти “Ziferblat”, “YAGODY” й “NAHABA”.

Однак мобільний застосунок “Дія” не змін справитися з великою кількістю бажаючих проголосувати за свого кандидата-фаворита Нацвідбору.  “Дії” треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів. Тож, якщо у вас не відкривається Опитування — спробуйте проголосувати через декілька хвилин!”.

О 21:29 “Дія” повідомила, що “голосування буде продовжено, щоб усі встигли віддати голос за фаворита Нацвідбору Євробачення-2024”.

Разом з тим, станом на 21:50 застосунок “Дія” не відкривався взагалі.

Сьогодні, 4 лютого “Дія” повідомила, що понад 600 тисяч українців проголосували за фаворита на Нацвідборі в “Дії”. Опитування триває .

“612+ тисяч користувачів уже віддали голос у застосунку. Українці, ваша активність вражає! Минулоріч кандидата на Євробачення від України обирали в “Дії” всього 166+ тисяч. Команда розробників “Дії” працює у турборежимі. Подолали проблему й збільшили потужності застосунку. Тож черги на голосування почали зменшуватись. Усі українці встигнуть віддати голос за кандидата-фаворита. Голосування триватиме весь день, а о 19:05 розпочнеться прямий ефір на Суспільному, де ви дізнаєтеся результати”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *