У Львові гуляв весілля бомонд: під співи народного та заслуженого артистів України Пономарьова і Дзідзьо

Українські співаки, заслужений артист України Дзідзьо та народний артист України Олександр Пономарьов потрапили у гучний скандал, пов’язаний з весіллям у Львові. Однак, поки що вони не поспішають його коментувати.

Журналістка Яніна Соколова у новому випуску свого проєкту на YouTube поділилася новиною про весілля Ростислава Ільницького з Роксоланою Москвою.

Як відомо, грандіозне святкування проходило протягом двох днів , а гостей розважали українські зірки, у тому числі ведучий Григорій Решетнік, Оля Полякова, Олександр Пономарьов, а також Дзідзьо, який виступав на другий день святкування.

Не обійшла Соколова і прикраси, які можна помітити на нареченій. Лише на них новоспечена дружина витратила 60 тисяч доларів. Виступ лише однієї Полякової коштував більше мільйона гривень. Весільний торт обійшовся в 100 тисяч гривень.

Наречена молода та прекрасна, судячи з усього не економила на весільній сукні. На другий день з’явилися фотографії молодят у вишиванках.

Торжество вже викликало шквал критики серед користувачів. В Instagram та ТікТок відео з весілля швидко розлітаються, а в коментарях можна знайти лише негативні відгуки про побачене. Артистів навіть ніхто не намагається захистити, так як контекст доволі непростий.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *