Померла найбагатша жінка світу

У Парижі у віці 94 років померла Ліліан Бетанкур – дочка засновника косметичної компанії L’Oreal і найбагатша жінка у світі.

За даними Forbes за 2017 рік, Бетанкур посідала 14-ту сходинку в рейтингу найбагатших людей планети зі статком 39,5 мільярда доларів.

Ліліан Бетанкур народилася 1922 року в Парижі у родині Ежена Шюлле, який заснував 1909 року компанію L’Oreal, передає ВВС.

У 1957 році після смерті батька Ліліан Бетанкур успадкувала косметичну імперію і стала головним акціонером L’Oreal.

У 2011 році Бетанкур визнали недієздатною після того, як лікарі діагностували у неї слабоумство й хворобу Альцгеймера, а суд ухвалив рішення передати її під опіку сім’ї.

Сама мільярдерка з висновками медиків і суддів не погодилася і погрожувала виїхати з країни, якщо її передадуть під опіку Франсуази Бетанкур-Мейерс, з якою у неї був давній конфлікт.

Побоювання щодо стану психічного здоров’я Бетанкур і її нездатності розпоряджатися своїм майном висловлювали її найближчі родичі задовго до цього.

У 2012 році Ліліан Бетанкур вивели з ради директорів L’Oreal. З того часу вона рідко з’являлася на публіці.

У 2010 році Бетанкур опинилася в центрі політичного скандалу щодо фінансування передвиборної кампанії екс-президента Франції Ніколя Саркозі.

На думку слідчих, гроші у 2007 році Саркозі міг отримати від Ліліан Бетанкур шляхом обману, скориставшись її хворобою у корисливих цілях.

Сам Саркозі відкидав усі звинувачення на свою адресу. У 2013 році справу проти Саркозі про зловживання довірою Бетанкур закрили.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *