Новий фільм про Гаррі Поттера знімуть у 2026 році

Фанати серії фільмів про Гаррі Поттера отримають продовження поттеріани. Кінокомпанія Warner Bros планує зняти три стрічки на основі книги “Гаррі Поттер і прокляте дитя”, прем’єра вистави за якою відбулася у Лондоні в липні 2016 року.

Щоправда, нової трилогії доведеться чекати довго: Warner Bros розраховує показати перший фільм з неї лише 2026 року, після завершення проекту зі створення серії “Фантастичні звірі і де їх шукати”. Warner Bros запланувала для цієї франшизи 5 фільмів. Після неї знову візьмуться за Гаррі Поттера.

Про це повідомляє журналіст й історик із тематичного парку в Орландо Джіма Хілл. Щоправда, жодних офіційних підтверджень Warner Bros поки не дає.

Головні ролі у майбутньому “Гаррі Поттер і прокляте дитя” виконуватимуть Деніел Редкліфф (Гаррі Поттер), Емма Уотсон (Герміона Грейнджер) і Руперт Грінт (Рон Візлі), які зіграли у попередніх восьми фільмах.

Нагадаємо, що світ Гаррі Поттера зараз включає 7 книг (виходили у 1997-2007 рр.) і 8 фільмів (2001-2011 рр.). Виставу “Гаррі Поттер і прокляте дитя” було анонсовано 2013-го, а в 2015 році авторка поттеріани Джоан Роулінг оголосила її восьмою частиною серії.

“Прокляте дитя” починається з того моменту, на якому закінчився епілог “Смертельних Реліквій”. Гаррі Поттер з дружиною Джинні відправляють до Гоґвортса свого молодшого сина Албуса Северуса. На хлопчика чекають безліч пригод і мандри в часі.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *