Дивіться у вересні: Євген Нищук зіграє Володимира Винниченка, Богдан Бенюк — Михайла Грушевського

Вийшов другий трейлер української історичної драми «Таємний щоденник Симона Петлюри» з Ірмою Вітовською, Богданом Бенюком та Євгеном Нищуком в головних ролях. Стрічку в прокаті покажуть вже 6 вересня цього року.

Роль Симона Петлюри виконує Сергій Фролов, відомий за популярними українськими серіалами «Нюхач», «Пес-2», «Сувенір з Одеси» і «Прислуга». Ірмі Вітовській дісталася роль його дружини – Ольги Петлюри.

Богдан Бенюк виконає роль першого українського президента Михайла Грушевського, а теперішній міністр культури України Євген Нищук перетворився на письменника і політика Володимира Винниченка, – пише Караван.

Дії в картині розвиваються в 1917-1921 роках – за часів відчайдушної боротьби за визнання незалежності Української Народної Республіки. Симон Петлюра – голова Директорії УНР – всіма силами намагається стримати агресію більшовицької Росії проти України.

Програвши боротьбу, Петлюра змушений емігрувати в Париж. Але навіть там його життя опиняється під загрозою, завдяки старанням московських агентів.

Режисер фільму – Олесь Янчук, який зняв культові картини «Голод 33» і «Залізна сотня».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *