Діти зробили пісенний подарунок до 90-річчя Ліни Костенко (+відео)

Творча школа Павла Табакова креативно привітала знамениту українську поетесу з ювілеєм.


«Не минає» любов поколінь до Ліни Костенко. У мережі набирає популярності нова пісня на слова великої поетеси – до її 90-річчя від вихованців Творчої школи Павла Табакова. Діти з любов’ю заспівали про любов: «Аморе, Мамо», «Аморе, Ліна Костенко», «аморе, життя»…

«Любов – коли мама поруч», «коли тебе обіймають», «коли про тебе піклуються», «коли захищають», «любов – це подвиг»… – так трохи по-дитячому, але глибоко відчувають і філосовствують маленькі артисти Творчої школи Павла Табакова на тему любові.

Цікаво, але у вірші Ліни Костенко «Не минає» кожен побачив свою історію любові: хтось до чоловіка, хтось до тата, але найбільше до мами. Декого з дітей найбільше зачепив рядок «А що, як любиш не мене?». Вони одразу почали ділитися історіями своїх сумнівів. У такі миті розумієш, як важливо дітям знати, що їх люблять, що про них не забули, не зважаючи на рутину, роботу, появу менших дітей… Важливо, щоб батьки не відмежовувалися від дітей, коли ті хочуть подилитися своїми винаходами, відкриттями, коли вони просто хочуть обійняти. Для дітей відстороненість сприймається як катастрофа. Саме тому у пісні «Не минає» дещо зміщений акцент: «Аморе, мамо, аморе, амо, аморе, амо! А ти єдина».

Ідею кліпу артисти Творчої школи втілювали разом зі знімальною групою (від декорування – до прибирання). 5 годин підготовки і 10 годин зйомки.Творча школа Павла Табакова вчить не тільки співати, танцювати, відігравати емоції, а й мислити та творити.

Нову інтерпретацію вірша Ліни Костенко «Не минає» – «Аморе Амо» від юних артистів Творчої школи Павла Табакова – можна почути і побачити тут:

Слова: Ліна Костенко

Музика: Павло Табаков

Режисери: Артур Попітак, Ольга Мурга

Оператор: Дмитро Кірков

Режисер монтажу: Дмитро Кірков

Грим: Вікторія Бакун

Галина ГУЗЬО

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *