Богдан Бенюк зіграє головну роль в українсько-грецькому фільмі

В Івано-Франківську презентували проект стрічки «Незвичайний грецький похорон в Карпатах».

Продюсерський центр ІнсайтМедіа разом із грецькою студією Faliro House за підтримки Державного агентства України з питань кіно розпочав підготовку до зйомок повнометражного художнього фільму, основну частину якого відзнімуть у Карпатах, а головну роль зіграє Богдан Бенюк, – пише Zik.

Ця трагікомічна історія розповідає про молодого хлопця, який народився у Греції й вперше потрапляє на батьківщину своєї матері, в Україну, у Карпати. Тут, у Карпатах, він також уперше зустрічає свого діда, якого гратиме народний артист України Богдан Бенюк. Спочатку відносини між дідом і онуком є досить напруженими, але згодом, коли герої проходять через низку моральних й фізичних випробувать, вони переростають у міцний родинний зв’язок.

У Верховинському районі триває відбір знімальною групою (режисером та продюсерами) необхідних локацій для фільму. Попередньо для зйомок визначили локації у Криворівні, Бережниці, Нижній Дземброні, Краснику та інших населених пунктах.

Автори фільму також поділилися враженнями від місць, де проходитимуть зйомки фільму, розповіли про історію задуму і процес створення кінострічки.Ррежисер-постановник фільму – Григоріс Карантінакіс, автори сценарію – Заза Буадзе Григоріс Карантінакіс.

У знімальний процес влітку наступного року залучать місцевих фахівців, уже відбувся кастинг на другорядні ролі серед місцевих акторів.

Стрічка демонструватиметься в широкому національному та європейському кінопрокаті, а також на національному українському та грецькому телебаченні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *