Альф повертається!

Шанувальники інопланетного дивака з Мелмака, приготуйтеся, він знов повертається!

Студія Warner Bros анонсувала повернення чергового культового серіалу минулого. Слідом за «Зачарованими» і «Баффі» студія взялася за сімейний ситком «Альф», у якого з’явиться продовження.

За задумом творців, Альфа відправлять в якусь нову сім’ю, аби пристосовуватися до світу, що змінився за пару десятиліть з моменту відсутності доброзичливого волохатого прибульця. Що з цього вийде – дізнаємося пізніше.

Нагадаємо, що американський комедійний серіал вийшов на екрани в 1986 році.
Зореліт інопланетного персонажа врізався в гараж сім’ї Таннерів, і з цього моменту їх життя змінилося. Віллі і Кейт Таннер поселили Альфа в своєму будинку, разом з дочкою Лінн і сином Брайаном, де він ховається від якоїсь служби під назвою Alien Task Force.

Цікаво, що лялькою, що зображає Альфа, під час зйомок керував сам творець серіалу Пол Фаско, він же і озвучував інопланетянина. У декількох серіях, в кадрах, де Альфа видно в повний зріст, його роль виконував актор-карлик Міхай Месарош.

У США серіал тривав чотири сезони в період з 1986 по 1990 рік. Показаний в 80 країнах світу. Українською мовою серіал озвучено телекомпанією «ICTV» у 1996—1997 році.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *