Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ

Президент України Володимир Зеленський призначив експрезидента Грузії, колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Про це йдеться в указі № 169/2020, який глава держави підписав у четвер, 7 травня, розміщеному на сайті Офісу президента.

«Щиро вітаю Міхеіла Ніколозовича з новим відповідальним викликом. Вірю, що він зможе надати імпульс Національній раді реформ та допоможе в здійсненні важливих змін у житті країни», — заявив Зеленський.

Також цим указом глава держави призначив Олександра Ольшанського заступником голови Виконавчого комітету реформ.

Відповідний документ вносять зміни до указів президента щодо єдиної державної політики реформ в Україні, забезпечення діяльності Національної ради реформ та Виконавчого комітету реформ та положення про Національну раду реформ.

Нагадаємо, що сам Саакашвілі заявляв, що його повинні призначити головою виконавчого комітету Національної ради реформ.

У кінці квітня стало відомо, що Зеленський запропонував Саакашвілі посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ, якої на даний момент немає в уряді.

Саакашвілі провів зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, а також фракціями Слуга народу і Голос. Однак в йому не вдалося заручитися підтримкою парламенту і зібрати необхідну кількість голосів.

Грузія піддала різкій критиці можливе призначення Саакашвілі в уряд України, не виключивши можливість відкликання посла з Києва.

Президент Саломе Зурабішвілі заявила, що це викликає дефіцит довіри між країнами.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *