Євгена Кравцова призначено головою правління «Укрзалізниці»

Таке рішення уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні.

До останнього часу Євген Кравцов виконував обов’язки керівника «Укрзалізниці». Його кандидатуру на затвердження висунула наглядова рада компанії.

Виступаючи на засіданні уряду, Володимир Гройсман зазначив: «Глобальне завдання – перевезти все, що вироблено на внутрішньому ринку, нам треба отримати від «Укрзалізниці» якісніший сервіс. Даємо мандат Євгену Кравцову на формування професійного правління».

У зв’язку з цим прес-служба «Укрзалізниці» нагадує:

«Саме під керівництвом Євгена Кравцова розпочато наймасштабніше за часи незалежності України оновлення рухомого складу. Так, на власних заводах «Укрзалізниці» збудовано та придбано в українських виробників рекордну кількість вантажних вагонів – понад 3 тисячі. Найбільша за останні вісім років кількість пасажирських вагонів – понад 100 – пройшла капітально-відновлювальний ремонт, що продовжило термін їх експлуатації на 14 років.

На залізничну мережу України вийшли перші новітні локомотиви GE – загалом поставлено вже 20 із 30 відповідно до рамкової угоди між «Укрзалізниці» та GE щодо 15-річного партнерства з оновлення та модернізації рухомого тягового складу».

Фото з Фейсбук-сторінки Євгена Кравцова

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *