«Важливий крок». У Кличка вкотре пообіцяли киянам гарячу воду

Київрада ухвалила рішення, яке надає повноваження КП «Київтеплоенерго» вирішувати питання заборгованості за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз» лише в тій частині боргу, що має джерела для компенсації.

Віталій Кличко зазначив що йдеться також про списання всіх штрафів, повідомляє КМДА. Мер додав, що це рішення дасть змогу повернути в помешкання киян гарячу воду, а також дозволить комунальним службам виконувати належні роботи, щоб не допустити зриву опалювального сезону в столиці.

«Це важливий крок до врегулювання питання заборгованості за спожитий газ, укладення угоди з НАК «Нафтогаз України» та відновлення енергопостачання в Києві. У результаті переговорів ми досягли того, що зараз мова йде про значно меншу суму, яка має гарантовані компенсатори», – відзначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що сьогодні комітет ВР з питань бюджету підтримав рішення про виділення субвенції на покриття державних зобов’язань на різницю в тарифах.

«Ми сподіваємося, що вже до кінця вересня питання вдасться врегулювати остаточно, і ми зможемо повернути гарячу воду в будинки і максимально встигнути виконати роботи для вчасного й стабільного запуску опалювального сезону», – сказав Петро Пантелеєв.

На цю тему також читайте:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *