Українці стали активніше шукати роботу за кордоном

Трудова активність населення в Україні протягом кінця квітня та початку травня пожвавилася. Зокрема, українці почали активніше шукати роботу за кордоном.

Про це йдеться в Економічному звіті тижня, який підготував Національний банк України, – повідомляє Громадське.

Зокрема, у Нацбанку зафіксували зростання інтересу українців до пошуку роботи як всередині України, так і на заробітках, хоча після початку карантину кількість нових резюме та нових вакансій різко впала.

«Пожвавилася й активність населення, у тому числі на ринку праці – збільшилася кількість резюме та відновився інтерес до пошуку роботи за кордоном», — повідомляють у звіті НБУ.

Зокрема, Нацбанк зафіксував збільшення кількості нових резюме протягом останніх двох тижнів майже у всіх сферах. Незначно зросла й кількість нових вакансій. Чи не вперше від початку карантину зріс інтерес до пошуку роботи за кордоном, переважно у Польщі та Німеччині.

«Водночас у цілому економічна активність залишалася слабкою, про що свідчили поглиблення падіння попиту та обсягів виробництва електроенергії, в цілому негативні очікування підприємств щодо зайнятості, а також низький рівень кількості нових вакансій», — додають у Нацбанку.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *