У Зеленського пропонують збільшити програму субсидій ще для мільйона сімей

Представник президента в Кабміні Андрій Герус пропонує внести зміни до системи нарахування субсидій на оплату комунальних послуг, що дозволять поширити її на один мільйон родин.

Про це він сказав в інтерв’ю “РБК-Україна“.

“Що ми точно можемо робити і це не залежить від ціни газу – це субсидії. Деякі домогосподарства, які мали би користуватися субсидіями, тому що вони бідні, втратили на них право. Ми аналізуємо, як можна змінити критерії для того, щоб люди, які дійсно потребують допомоги, змогли отримувати субсидії”, – заявив представник президента.

“За моїми оцінками, мова десь про додаткових один мільйон сімей, яким також може надаватися адресна допомога. Серед того мільйона, думаю, значною мірою будуть пенсіонери, яким понад 70 років, бо це незахищена категорія”, – додав він.

Нагадаємо, 12 березня “Ощадбанк” почав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидія була призначена до 31 грудня 2018 року.

До цього в Україні вже запрацював публічний реєстр одержувачів субсидій, у якому показано розмір субсидії за всі періоди.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, монетизація встановлює цивілізовані стосунки в трикутнику “держава-громадянин-виробник послуги”.

Кабмін розраховує провести монетизацію субсидій у 2019 році у три етапи.

У Бюджеті на 2019 рік передбачене виділення 58 млрд. грн.на субсидії, а також їхня монетизація.

Раніше міністр соцполітики Андрій Рева повідомив, що з березня житлові субсидії в Україні виплачуватимуть ще й готівкою.​

6 лютого Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *