Судове рішення про незаконність націоналізації ПриватБанку буде оскаржене

Про це  заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Маріуполя Донецької області.

Він зазначив, що зараз більше зосереджений на питанні збереження коштів вкладників ПриватБанку та державних ресурсів. “Для мене важливою і надалі є стабільність, захист інтересів вкладників та коштів держави. Хочу нагадати про те, що держава докапіталізувала банк на 155 мільярдів гривень, він у доброму стані, і мене цікавить доля грошей вкладників. Я вважаю це важливим, а решту з’ясують юристи”, – сказав Гройсман, якого цитує Укрінформ.

Як відомо, сьогодні, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши у судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

У Національному банку та Міністерстві фінансів заявили, що готують апеляційні скарги на це рішення суду.

Між тим, як пише Lb.ua, 18 квітня під час брифінгу суддя-спікер суду Богдан Санін розповів, що процес відбувався в закритому режимі за клопотанням НБУ через наявність банківської таємниці. З огляду на цей факт, судове рішення не підлягає оприлюдненню.

“Вільного доступу до тексту рішення на даний момент немає… Це рішення прийнято в закритому режимі, тому доступ до цього рішення буде закритий”, – повідомив Санін.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *