Опалювальний сезон – зона відповідальності місцевої влади, твердять в уряді

Кабмін заборонив відключати газ теплопостачальним підприємствам, інформує «Український репортер».

Про це на засіданні уряду повідомив віце-прем’єр Геннадій Зубко.

«Люди не будуть заручниками місцевої влади, не спроможної забезпечити теплопостачання в їхні оселі. Ми захистили українців від такої безвідповідальності. Ми встановили пряму заборону на відключення та обмеження енергопостачання теплопостачальних підприємств від газу в опалювальний період. Це дозволить забезпечити всіх українців взимку теплом», – цитує урядовця сайт Кабміну.

Геннадій Зубко також повідомив:

«Ми впроваджуємо гарантії безперервної діяльності теплопостачальних підприємств та найголовніше – забезпечуємо всі умови для надання якісних послуг громадянам в опалювальний період.

Окрім того, ми підтримали теплопостачальні підприємства в умовах підвищення тарифу на газ. Для підприємств теплокомуненерго у період з 1 грудня 2018 року до 1 квітня 2019-го рівень розрахунків з «Нафтогазом» за постачання газу становитиме 78%, а для ТЕЦ – 60% (сьогодні він сягає 90%). Наша мета – забезпечити безперебійне постачання природного газу теплопостачальникам під час опалювального сезону».

При цьому віце-прем’єр наголосив, що стабільне проходження опалювального періоду – зона відповідальності місцевої влади. Саме муніципалітети, які, за його словами, мають усі фінансові й технічні можливості, відповідають за вчасне підключення житла і соціальних об’єктів до тепла.

Фото dniprograd.org

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *