Украв, випив – в «апалчєнци». Як проявляють себе путінські покидьки

Реаліями захисників так званого «руського міра» – колабораціоністів та тих, кого послала у «відпустку» на Донбас «матушка-Росія», що моляться на ікони Путіна й образок Шойгу, є пияцтво, наркоманія, жорстка, деколи кривава «дідівщина» й неприховане мародерство. Така вже романтика служби в «армії» фейкових республік.

Наведу приклад такої от «романтичності». Судячи з тієї інформації, що надходить із різних джерел, морально-психологічний стан найманців одного з озброєних «організмів» окупанта, гучно названого «9-м окремим штурмовим мотострілковим полком морської піхоти», який постійно капостить силам АТО на Маріупольському напрямку, є вкрай низьким. Алкогольний анабіоз, наркотичне сп’яніння, недбальство й неповага навіть до присланих з усяких «якутій» та «уралів» офіцерів, які мріють про неабиякий старт військової кар’єри після повернення (якщо, звісно, воно буде) до Росії, є буденними явищами серед тутешньої «гібридної гвардії».

Наприкінці грудня 2017-го стало відомо про кілька випадків самовільного залишення розташування «полку» бойовими «нептунами республіки». Зрозуміло, що розхідний матеріал путінських стратегів шукав у житті хоч якоїсь розради і пускався у всякі тяжкі гріхи. Дехто з них яскраво відзначив Новий рік. В устілку п’яні найманці скоїли на Донеччині кілька доволі жорстких ДТП, причому в одній з аварій її винуватець, ряджений у «республіканський» однострій, загинув.

Словом, «морські котики» «денеерії» борються із безпросвітною депресією та коростою, що поїдає їх поїдом через незбориму антисанітарію на передових позиціях. Бракує найманцям і харчів, на які вони через недоїдання змушені витрачати й без того небагаті власні фінансові запаси. Що ж, виявляється – казна «матушки» таки має розмір! І її дно доволі близько…

Щоби хоч якось заробити на прожиття, горе-штурмовики активно і давно займаються мародерством. Зокрема, навколо населеного пункту Пікузи вони розікрали майже весь доступний метал задля вигідної здачі на брухт. Звісно, що така діяльність не обходиться без розбірок. Кращі шматки «пирога» мають дістатися достойнішим, себто, по старшинству. У Святвечір, приміром, серед згаданих «морських котиків» відбулася феєрична бійка, коли тих, хто поводився не по чину, добряче відлупцювали їхні ж «досвідчені наставники».

І щоби хоч якось навернути отій «штурмовій» зграї відчуття реальності, окупаційне командування постійно залякує найманців страхами про ймовірну активізацію діяльності українського війська.

Але, як кажуть, «котики» ті настанови слухають, проте продовжують грати в «романтику». Дограються…

Геннадій КАРПЮК

Малюнок Олега СМАЛЯ

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + four =