СБУ: російська ФСБ планує в Україні теракти і вбивства

Служба безпеки України попереджає про посилення розвідувально-диверсійної діяльності російських спецслужб на території України. За словами голови СБУ Василя Грицака, ФСБ РФ засилає до нас диверсійні групи для здійснення терористичних актів і вбивства державних діячів.

“Головними цілями є стратегічні об’єкти життєзабезпечення, інфраструктури. Так само ставиться за мету вбивство окремих громадсько-політичних діячів”, – повідомив він і додав, що лише за останній місяць СБУ запобігла трьом терористичним атакам.

Так, у Харкові 17 серпня затримали керівника і організатора диверсійно-розвідувальної групи, яку підготували в Росії. Вони отримали завдання вбити кількох державних і громадських діячів України. Прізвища “цілей” не називаються. Для вчинення одного з убивств планували використати квадрокоптер. Спецслужба під час обшуків у диверсантів вилучила майже один кілограм вибухівки “пластиду”, електродетонатори, вогнепальну зброю і бойовий квадрокоптер, який планували використати при здійсненні теракту.

Ще одну групу ворожих диверсантів затримали у Маріуполі 13 серпня. Ця група планувала підірвати один із підрозділів Національної гвардії України. Терористів затримали “на гарячому” – під час закладення протипіхотної міни російського виробництва ПОМ-2Р1. У диверсантів-невдах вилучили тротилові шашки, елементи бомби, бойові гранати і зброю.

Також голова СБУ Василь Грицак повідомив, що ФСБ обманом затягнула до Росії трьох ветеранів АТО. Жителям Дніпропетровщини Юрію Бондарю, Сергію Морозову та Станіславу Юркевичу запропонували виїхати до Росії на будівельні роботи, пообіцявши високу зарплату.

Там на цих хлопців російські спецслужби планували “повісити” диверсії або теракти в Москві та інших містах Росії.

Rost

Журналіст “Українського репортера”