Під Верховною Радою мітингувальники вимагають здешевлення розмитнення автівок

Мітинг власників автомобілів з іноземною реєстрацією проходить на площі Конституції під Верховною Радою. Близько 300 мітингувальників вимагають здешевлення розмитнення автомобілів.

На площі встановлено сцену, з якої виступають організатори акції – громадська організація АвтоЄвроСила.

Люди тримають гасла: “Я – за дешеве розмитнення!”, “Я проти дискримінації українців”, “Відміна фальшивих обмежень Євро 5!”, “Досить знущатися над людьми”, – передає Укрінформ.

Також мітингувальники встановили на площі 10 металевих діжок, поруч лежать палиці.

Рух автомобілів  вулицею Грушевського ускладнено, оскільки автомобілі протестувальників з наклеєною на вікнах символікою припарковані на крайніх смугах руху, таким чином інші машини можуть пересуватися в один, місцями – в два ряди. Машини учасників акції стоять від площі Європейської до Верховної Ради.

За словами організаторів, акція триватиме, поки не будуть виконані їхні вимоги.

Охорону урядового кварталу посилено – довкола будівлі парламенту встановлено металеву огорожу, за якою стоять поліцейські.

Як повідомлялося, АвтоЄвроСила оголосила на сьогодні, 6 вересня, акцію “Українцям – європейські ціни на авто!”, анонсуючи, що метою акції є “впровадження європейських умов розмитнення і припинення дискримінації українців”.

Під дискримінацією українців активісти мають на увазі випадки із власниками нерозмитнених авто, яких через суд зобов’язали сплатити штрафи. Зокрема, недавно Вищий адмінсуд конфіскував нерозмитнене авто і затвердив 420 тисяч гривень штрафу.

Організатори  закликають власників  автівок як із єврономерами, так і з українською реєстрацією долучитися до акції. Активісти вважають, що сторони об’єднує бажання їздити на доступних авто.

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − ten =