Катерина Гандзюк: «Чому ми маємо терпіти, поки нас убивають та калічать?» (+відео)

Таке запитання активістка і радниця мера Херсона, яку облили сірчаною кислотою, поставила у відеозверненні до влади, передає «Українська правда».

«Так, я знаю, що виглядаю зараз погано – сказала вона. – Але, принаймні, мене лікують. І я точно знаю, що я виглядаю зараз набагато краще, ніж виглядають в Україні справедливість і правосуддя. Тому що їх сьогодні не лікує ніхто».

Катерина Гандзюк висловила докір правоохоронним органам за те, що вони досі не знайшли замовника нападу – як і тих, хто замовляв замахи на інших активістів.

«За останній рік в Україні сталося 40 нападів на громадських активістів. Замовники жодного з яких не були названі», – констатує вона.

«Хто замовив цих людей? Хто покриває замовників? Чому така кількість розслідувань саботується? Чому ми маємо терпіти, поки найактивніших з нас вбивають та калічать? Чому ми заохочуємо людей до громадської діяльності, але не можемо їх захистити?», – питає Катерина Гандзюк. Утім, за її словами, вона вірить, що всіх винних буде знайдено, покарано й засуджено.

Відео «Громадське»

Про перипетії розслідування замаху на Катерину Гандзюк читайте:

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =