Українець Дмитро Горобець став абсолютним чемпіоном світу в категорії “пляжний бодібілдинг”

Збірна України виборола три медалі на чемпіонаті світу з бодібілдингу IFBB-2017 серед чоловіків, який з 2 по 6 листопада проходив в іспанському Бенідормі. Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу підіймався українець Дмитро Горобець.

Спочатку він здобув золоту медаль у дисципліні men’s physique (“пляжний бодібілдинг”) до 176 см, а потім був визнаний абсолютним чемпіоном світу в цій категорії.

За кожну перемогу він отримав 15 000 євро. Men’s physique, або “пляжний бодібілдинг”, – відносно нова номінація IFBB, де спортсмени мають менший об’єм м’язів, однак більш спортивну й естетичну будову тіла.

Ще один українець – Володимир Бірук (на фото зліва)- став срібним призером чемпіонату світу в категорії “бодібілдинг” у ваговій категорії до 95 кг.

Володимир Бірук

Він посів 6-те місце у світовому рейтингу бодібілдерів і отримав грошовий приз у розмірі 2 500 євро. У загальному командному заліку Україна посіла 11-те місце.