Наші велосипедисти повертаються з Європи з нагородами

Щойно у Києві пройшов чемпіонат міста з велоспорту (трек), а вже — приємні новини з більш престижних змагань. З 18 по 23 липня у місті Анадія (Португалія) відбувся чемпіонат Європи (молодь віком до 23 років, юніори, юніорки) з велосипедного спорту (трек).

На старт вийшли команди з 25 країн. Національна збірна України брала участь у змаганнях у кількості 16 спортсменів та виборола шість медалей першості, повідомляє Мінмолодьспорту.

Серед молоді (до 23-х років) Олена Старікова була найкращою у спринті та другою – у дисципліні гіт 500 м з/м. Роман Гладиш та Віталій Гринів здобули бронзу у дисципліні медісон.

Серед юніорів золоті нагороди першості вибороли Ольга Кулинич та Олег Канака, обидва у груповій гонці. Також Ольга взяла “срібло” у дисципліні “омніум”.