Порошенко зустрівся з Трампом (+фото, відео)

В Овальному кабінеті Білого дому відбулася перша зустріч президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, віце-президентом Майклом Пенсом і радником з національної безпеки Гербертом Макмастером. Згідно з протоколом Трамп і Порошенко потиснули один одному руку і зробили спільне фото.

“Порядок денний зустрічей в Білому домі дуже широкий. Я задоволений результатами перемовин і вдячний нашим партнерам за підтримку України”, – написав у Твіттері голова держави.

Пізніше Порошенко повідомив, що “ми отримали тверду підтримку з боку США, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності, незалежності нашої держави. США підтримують і залишаються відданими Мінським домовленостям”.

Порядок денний зустрічей в Білому Домі був дуже широкий. Я задоволений результатами перемовин і вдячний нашим партнерам за підтримку УкраїниOur meetings in the WH got very wide agenda. I am delighted with the results of the negotiations with Donald J. Trump and Mike Pence. Grateful to our partners for the support of Ukraine!

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 20 червня 2017 р.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =