Романа Насірова прооперували і лікують від онкології

Відсторонений від посади голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що переніс операцію і пройшов перший курс радіоактивної терапії у рамках лікування онкологічного захворювання. Про це він повідомив на прес-конференції 23 листопада.

За його словами, у нього були проблеми з артеріальним тиском. Спочатку лікарі думали, що має місце якась серцева патологія, однак виявилося, що це онкологія. Який саме вид раку – Насіров не уточнив і попросив не порушувати це питання.

Як повідомляв “Український репортер” раніше, Роман Насіров просив НАБУ надати йому можливість виїхати до США для лікування папілярного раку щитоподібної залози. Страшний діагноз став відомий із висновку судово-медичної експертизи щодо стану здоров’я Насірова, яку він подав до НАБУ.

Папілярний рак щитоподібної залози Насірову мали лікувати за протоколом “АТА” (рекомендований курс лікування/спостереження 5 років).

Хірургічну операцію для видалення онкології Насірову зробили 28 квітня в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів та тканин МОЗ України. Керував операцією сам директор медзакладу – професор Олександр Ларін.

Післяопераційне лікування раку Насіров мав проходити в Національному інституті вивчення діабету, хвороб травної системи і нирок (м. Бетесда, штат Меріленд, США). У документах вказано, що лікування за рекомендованим Насірову протоколом “АТА” в Україні неможливе.

До прохання дати дозвіл на виїзд за кордон Насіров доклав висновок судово-медичної експертизи стану його здоров’я.

У відстороненого голови ДФС знайшли наступні захворювання:

  • ішемічна хвороба серця (нестабільна стенокардія (02.03.2017) вінцевих артерій;
  • рак (папілярний) щитоподібної залози (Т1а, Нх, МХ: підозра на МТЄ в лімфатичних вузлах 3 яремного колектора праворуч) та інші.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

У чому звинувачують Романа Насірова, читайте тут

Подробиці його біографії тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =