Київрада не витримала музейних пристрастей

У столичній міськраді про сьогоднішні події повідомляють стисло: «Застосування фізичної сили щодо працівників секретаріату та пошкодження майна й обладнання сесійної зали, які мали місце сьогодні, унеможливлюють проведення пленарного засідання. Про час та дату наступного зібрання депутатського корпусу буде повідомлено додатково».

Тим часом «Національні дружини» у Фейсбуку поширили заяву: «Сьогодні депутати Київради провалили голосування за музей на Поштовій площі. «Національні дружини», наші побратими з «Національного корпусу» і кияни заблокували роботу сесійної зали з вимогою проголосувати за створення музею. Партія «Солідарність» ганебно втекла із зали, забувши навіть особисті речі і зламавши двері».

У коментарі УНІАН керівник прес-служби Київради Наталія Пругар повідомила, що рада очікує на відкриття кримінального провадження за фактом пошкодження комунального майна.

«Ми не залишимо питання музею на Поштовій без рішення й обов’язково повернемося разомі з громадою на наступне засідання», – своєю чергою запевнили «Національні дружини».

Фото: facebook.com/nationalcorpskyiv

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =