За редактора “Страна.ua” Ігоря Гужву внесли 544 тисячі гривень застави

За головного редактора “Страна.ua” Ігоря Гужву, якого звинувачують у вимаганні хабара у народного депутата з фракції Радикальної партії Дмитра Лінька, внесли заставу у розмірі 544 тисячі гривень. Про це повідомила його адвокат Олена Лукаш.

Заставу за Ігоря Гужву внесла Світлана Крюкова (заступник головного редактора “Страна.ua”. – Ред.). Самого Ігоря вивезли в Лук’янівське СІЗО”, – написала Лукаш у Фейсбуку і додала документ, який засвідчує, що гроші внесені на рахунок Держказначейства.

Нагадаємо, правоохооронці затримали Ігоря Гужву і провели обшук в офісі інтернет-видання “Страна.ua” 23 червня. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Гужва разом з особистим помічником вимагали $20 тисяч за нерозміщення компроментуючих матеріалів про особисте життя та діяльність політика. Головного редактора схопили після отримання ним хабара в розмірі $10 тисяч.

Генпрокуратура виклала оперативне відео, де Гужва обговорює зі своїм “помічником” можливість і розцінки за непублікування та зняття з сайту “Страна.ua” критичних матеріалів про “радикалів” Олега Ляшка, Дмитра Лінька та Олексія Ленського.

З відео стає зрозумілим лише про матеріал, де йдеться про “гомосятину”. Згодом сам Гужва повідомив, що нардеп Лінько через посередників запропонував йому зняти матеріали про Ляшка і про конфлікт Лінька з радником міністра внутрішніх справ Іллєю Ківою.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 3 =