Депутат Київської облради Добрянський потрапив під слідство

Депутат Київської обласної ради Ярослав Добрянський пережив неприємний момент в обласній прокуратурі – йому повідомили про підозру.

Інформацію про цю справу спочатку розповсюдила Київська обласна прокуратура. Цитуємо:

“У п’ятницю, 4 серпня, прокуратурою Київської області повідомлено про підозру депутату Київської обласної ради 7 скликання, керівнику фракції «Наш край» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, перебуваючи на посаді голови Києво-Святошинської РДА, діючи всупереч інтересам служби, підписав 21 розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 12 га у власність громадянам для ведення індивідуального садівництва.

Вибуття вказаних земель з державної власності відбулось із порушенням законодавства, оскільки вони відносяться до земель лісогосподарського призначення і перебувають в користуванні Боярського лісництва відокремленого підрозділу НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція».

Тільки Кабінет Міністрів України має право розпоряджатися зазначеною категорією земель.

Ринкова вартість незаконно вибутих 12 га земель становить 39 млн гривень. Досудове розслідування триває”.

Прізвище Добрянського у цій замітці не було названо. Тим часом на сайті Київської обласної ради з’явилося повідомлення про те, що Добрянському вручено підозру. Київська обласна рада вважає, що це – політичні переслідування.

“Депутати Київської обласної ради не виключають, що причиною вручення підозри може бути і голосування за звернення фракції «Батьківщина» до Верховної Ради України щодо деяких питань правового врегулювання процедури усунення з поста Президента України в порядку імпічменту. При розгляді цього питання 57 депутатів підтримали необхідність врегулювання процедури відкликання Президента країни”, – йдеться в заяві депутатів.

Дав про себе знати і пан Добрянський. У соцмережах він розповів, як насувалася на нього ця неприємність. Ось деякі фрагменти з його посту:

“…Розшукували мене долучивши і СБУ, при тому, що я весь час в Києві і проживаю за адресою, яку вони мають.
А справа – в роботі Київської обласної ради, діяльність якої останнім часом не сходить із топових новин. І оскільки я є керівником фракції “Наш край” в раді, то, звісно виникає необхідність зробити нас “ручними”… Тож протерши від порохів старі справи, які “висмоктані з пальця” за моєї діяльності у виконавчій владі, хлопчики почали діяти і вручили мені повістку до прокуратури в п’ятницю після обіду… Але хлопчики забувають, що таке кіно вже крутили в минулому “папєрєднікі”, результат відомий”.

Через деякий час Добрянський розповів нові деталі:

“Прокурор області вручив мені підозру. Вийшов з прокуратури після допиту в якості підозрюваного. З понеділка – суд і визначення запобіжного заходу. Буду відстоювати себе в судах”.

З біографії Добрянського відомо, що він – 1978 року народження, з Коростишева. У 2008-2010 роках працював головою Києво-Святошинської РДА, потім очолював Макарівську, Бориспільську РДА, був першим заступником голови Київської обласної ради.

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 14 =