Уперше українська пісня увірвалася у ТОП-10 світового хіт-параду

Групі Kazka та її пісні «Плакала» вдалося потрапити в першу десятку світового хіт-параду Shazam. Це сталося вперше за всю історію української музики.

За словами продюсера Юрія Нікітіна, це перший випадок в історії, коли пісня українською мовою отримала таке визнання в світі. Він упевнений, що секрет успіху пісні – поєднання правильної музики, співзвучною з текстом, а також правильної подачі голосу української співачки, – повідомляє uanova.net.

У пісні розказана сумна історія з життя дівчини-українки, яка знайшла рецепт, як стерти з пам’яті гіркі спогади. На думку авторів пісні, українські жінки здатні відродитися через сльози.

Дебютний альбом “KAZKA” випустила в травні 2018 року і одночасно опублікувала його треки на YouTube. Як писали вітчизняні ЗМІ, кліп побив рекорд переглядів на YouTube.

48 мільйонів переглядів з травня 2018 року – стільки разів прослуховували композицію «Плакала» української групи “KAZKA”. Цифра стала рекордною для україномовного треку, прокрученого в мережі зарубіжними і українськими користувачами.

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − eighteen =