Анжеліка Рудницька запрошує до “Олімпу книг”

Нещодавно Анжеліка Рудницька, українська співачка, телеведуча, громадська діячка, волонтерка, авторка музичного проекту “Територія А”, створила у Фейсбуку нову територію. На цей раз – спільноту “Територія Книги”.

“Збираємо україномовні книжки для 200 публічних та шкільних бібліотек Волноваського та Станично-Луганського районів, – написала вона на своїй сторінці у Фейсбук. – Приєднуйтеся! Місця збору книжок: Національна бібліотека імені Ярослава Мудрого (вул. М. Грушевського, 1); Національний музей літератури (вул. Богдана Хмельницького, 11); Національна бібліотека України для дітей (вул. Баумана, 60); Дім “Майстер-клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57); Бібліотека ім. Анни Ахматової ЦБС Оболонського району (м. Київ, вул. Казанська, 20); «Територія А» (бульвар Марії Приймаченко, 8).

Поділіться своїми книгами, залиште на форзаці свою електронну адресу, щоб читачі могли вам подякувати. Сфотографуйтеся із книгами і розмістіть, будь ласка, фото на своїй сторінці з хештегом #ТериторіяКниги. Тоді більше людей дізнаються про нашу з вами ініціативу.

Також для закупки книжок можна перерахувати кошти на банківську картку ПриватБанк 5168 7423 5040 4467 Рудницька Анжеліка Миколаївна (із позначкою – «книги»).

Дякуємо усім небайдужим! Малими кроками будуємо велику країну”.

Акцію уже активно підтримали у соціальних мережах письменники, актори, громадські діячі, прості кияни.

Зокрема, актор Анатолій Гнатюк, народний артист України, запрошує усіх долучитися до шляхетної справи – збору книжок для бібліотек східних областей України. Організатором проекту “Культуру рухає книга…” є Анжеліка Рудницька.

Пан Анатолій на своїй сторінці у Фейсбук написав такі рядки:

Стоїть Олімп
Із сотень тисяч книг,
Дорога від підніжжя
До вершини.
І світ утратився б,
А може, навіть зник,
Якби не їх багатотомні покоління.

Письменниця Аліна Акуленко також закликала звільнити свої полиці для нових книжок: “Якщо ви багато читаєте, то рано чи пізно питання, куди подіти “усі ці книжки”, стає вашим головним болем. Бо для того, щоб купити нові книжки, їх потрібно кудись складати. А куди? Книжки просто так не викинеш. І в макулатуру не здаси. Але є в світі Анжеліка Рудницька, яка придумала не лише Територію А, але ще й Територію Книги.

Звісно, можна і треба говорити про те, що поповнення бібліотечних фондів – це завдання держави. Але інколи замість нарікань на темряву варто просто запалити свічку. Або подарувати книжку. Я свої сьогодні віднесла у Національний музей літератури. Вони звідти поїдуть на схід України. Можливо, і у вас є те, що ви вже прочитали? Звільніть полиці для нових книжок”.

Анжеліка ж щоденно звітує: „Нехай поки повільно, але кількість книжок щодня збільшується…”. Побажаймо цій гарній справі вагомих результатів і вдячних читачів!

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 16 =