У чому секрет бізнесу Ріната Ахметова?

Сергій РУДЕНКО, журналіст

– Хто мені пояснить феномен: як у країні, яка ледь зводить кінці з кінцями і скаржиться на дефіцит грошей у бюджеті, успішно розвиває бізнес топ-багатій світу Рінат Ахметов?

Докладніше
Сергій Руденко

Чому один окремо взятий громадянин України може вести успішний бізнес, а група громадян України, яким надали необмежені права у владі, не спроможні побудувати успішну країну?

Що заважає нинішній владі не набирати балчунів, чехів, бальцеровичів, а дати можливість найкращим українським топ-менеджерам побудувати Україну як велику корпорацію? Де існує відповідальність за провал планів, де є чіткі дедлайни, де бюджет – не “гумовий” і його ефективне використання заохочується. Де врешті-решт можуть дати копняка за вкрадені із бюджету компанії гроші.

Чому ті, кому ми довіряємо владу, віджирають собі “будки”,  забуваючи, в якому світі вони живуть?

ДО РЕЧІ.

Американське видання Bloomberg опублікувало рейтинг 500 найбагатших людей світу.
За даними цього видання, з вересня 2017 року фінансовий стан Ахметова збільшився на 1,4% – з 4,38 млрд доларів до 4,98 млрд доларів.

Український бізнесмен посідає 393-є місце і є єдиним українцем у рейтингу.

Згідно з інформацією Bloomberg, найбагатшою людиною світу є власник Amazon Джефф Безос, чий статок оцінюють в 106 мільярдів доларів. На другому місці Білл Гейтс (93,3 млрд доларів), а на третьому – Уоррен Баффет (88,4 млрд доларів).

Сторінка Сергія Руденка у Фейсбуку

Малюнок Олега СМАЛЯ

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + two =