З України намагались вивезти три Rolls-Royce, два з яких належать родичу Дмитра Медведєва Віктору Поліщуку

З України намагались вивезти три автомобілі Rolls-Royce, два з яких належать родичу колишнього прем’єра РФ, наразі заступнику голови Ради Безпеки РФ Дмитру Медведєву. Два автомобілі належали власнику ТЦ “Гулівер”. Інша автівка належить росіянці, доньці відомого кримінального авторитету “Полузверь” та “Андрей Ростовский”.

Про це повідомляє Mind з посиланням на ДБР.

Так, на міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Могилів-Подільський – Отач” співробітниками Державного бюро розслідувань виявлено спробу вивезення громадянами Шкурдодою А. та Битяком М. за межі України автомобілів Rolls-Royce Phantom, 2019 р.в. та Rolce-Royce Cullinan, 2021 р.в., які на праві власності зареєстровані за ТОВ “Карпе Ренталс”. Адреса компанії – Київ, площа Спортивна, 1а – торгово-офісний центр “Гулівер”.

Вказані автомобілі з моменту їх реєстрації фактично перебувають у користуванні власника “Гуліверу”, торгівельних мереж “Технополіс” та “Ельдорадо” бізнесмена Поліщука Віктора Степановича.

Відомо, що Віктора Поліщука пов’язують родинні зв’язки з російським політиком Дмитром Медвєдєвим, який наразі обіймає посаду заступника голови Ради Безпеки РФ та був одним із тих, хто підтримав ініціативу Путіна про війну в Україні. Дружина Поліщука, Лілія – племінниця Світлани Медведєвої, дружини Дмитра Медведєва.

“Також на цьому ж пункті пропуску затримано третій Rollce-Royce, який прибув туди сьогодні близько 20:00. Автомобіль Rolce-Royce Cullinan, 2019 р.в., з державним номерним знаком КА0025ММ належить громадянці РФ Іманалі Андріані Андріївні 2019 року народження, яка зареєстрована за адресою: м. Київ, проспект Науки, 34, кв. 22”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає ДБР, за попередньою інформацією, Іманалі А.А. є донькою відомого кримінального авторитету на прізвиська “Полузверь” та “Андрей Ростовский” Родіна (Іманалі) Андріана Михайловича, 1971 р.н., громадянина РФ.

Усі три автомобілі затримані, їм заборонено рух до ухвалення відповідного рішення.

Вартість Rolls-Royce Phantom – від 15 млн. гривень, Rolce-Royce Cullinan – від 19 млн. гривень.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”