Війна нарешті може завершитися. У США зробили гучну заяву

На тлі “безкінечних” дискусій навколо допомоги Україні в американському Конгресі в Білому домі розставили всі крапки над “і”. Заступник радника Байдена з питань нацбезпеки Джонатан Файнер видав стратегічний план США по Україні. Він точно співпадає з надіями всіх українців. У Вашингтоні не планують затягувати війну, натомість хочуть завершити її вже наприкінці 24-го року, – пише ТСН.

“Ми б хотіли, щоб наприкінці наступного року українці опинилися на таких позиціях, за яких росії довелося б ухвалювати рішення: або сісти за стіл переговорів на умовах, прийнятних для України, і які спираються на Статут ООН, який диктує суверенітет і територіальну цілісність України, всієї території України, або вони матимуть справу з сильнішою Україною, що спирається на потужнішу промислову базу в США та Європі та всередині України, а також здатною знову розпочати наступ”, – сказав Файнер.

Це прорив
Як пишуть ЗМІ, така риторика ледь не проривна для США, бо вони чи не вперше чітко заявили, якою є ціль на цю війну. Згадайте лише розпливчасті формулювання, як-от “не дамо Путіну виграти” або ж “допомагатимемо Україні, скільки буде потрібно”.

Наразі Білий дім заклав для України 61 мільярд доларів допомоги, але за це ще мають проголосувати конгресмени.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *