У Росії вбили правозахисницю, яка вимагала звільнення українських політв’язнів

20 липня у Санкт-Петербурзі вбили відому правозахисницю Олену Григор’єву. На її тілі нарахували вісім ножових поранень.

41-річна активістка брала участь в акціях на підтримку представників сексуальних меншин, кримських татар, а також українських політв’язнів, – повідомляє УНІАН.

У Санкт-Петербурзі вбили відому правозахисницю Олену Григор’єву після погроз і нападів. Про це написав правозахисник Дінар Ідрісов на своїй сторінці в Фейсбуку.  За його словами, Григор’єва була вбита в ніч на 20 липня біля свого будинку. До цього їй неодноразово погрожували, через що вона спільно з адвокатом зверталася в поліцію. «Так, дізнався сьогодні, що Олена просила спільну знайому в разі її смерті подбати про її кота, коли їй почали погрожувати вбивством. Вона обіцяла це зробити, щоб її заспокоїти, хоча в реалізацію загроз не вірила. Просила зробити їй дублікат ключа, але вона не встигла…» – написав правозахисник.

41-річна активістка брала участь в акціях на підтримку представників сексуальних меншин, кримських татар, а також українських політв’язнів. «Фонтанка» з посиланням на Слідчий комітет написала, що підозрюваних у справі про вбивство поки що немає. Криміналісти нарахували на тілі загиблої вісім ножових поранень.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.