У Мелітополі за наказом зрадниці України заблокували видачу гумдопомоги

25 березня російські військові заблокували видачу гуманітарної допомоги цивільним жителям Мелітополя. Відповідний наказ видала самопроголошена керівниця окупаційної адміністрації Галина Данильченко.

Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров. Він зазначив, що всього доставили 13 тонн продуктів і дві тонни дитячого харчування та ліків. Їх розвантажили в пожежній частині, яку згодом заблокували окупанти.

Міський голова додає, що гуманітарна колона з допомогою для звичайних громадян йшла із Запоріжжя цілу добу, коли цю дорогу можна проїхати за 2 години. Окупанти весь час блокували шлях і влаштовували перепони.

Наразі машини з продуктами та медикаментами охороняють російські військові. Є інформація, що частину гуманітарної допомоги планують викрасти для перепродажу за гроші, іншу – роздати кремлівській армії.

“Хочу звернутися до Галини Вікторівни: ви свідомо зрадили Україну, перейшли на бік ворога! А зараз своїми діями ви свідомо зраджуєте всіх мелітопольців, які тижнями чекали на допомогу!” – зазначив Федоров.

Редакція

Редакція “Українського репортера”