Рідні українських моряків приїхали до московського суду

У Москву, де сьогодні відбудуться судові засідання щодо продовження арешту захопленим українським морякам, приїхали їхні рідні у надії побачити, підтримати, забрати додому своїх дітей, братів і чоловіків.

Про це УНН повідомляє з посиланням на euronews.

Питання про продовження їх арешту розглядає Лефортовський суд, на засіданні якого, як зазначається, дозволено бути присутніми родичам затриманих.

“Єдиний розрахунок був на те, що ми приїдемо і їх побачимо, на те, що ми зможемо намагатися при них не плакати і підтримати, сказати, що ми їх чекаємо і віримо в те, що правда восторжествує, їх повернуть і все буде добре. Хоча б на те, щоб побачити і підтримати їх. А надії на те, що їх відпустять… у це не віриться, просто не віриться. Тому що багато інформації було з цього приводу, і багато політиків, як то кажуть, заробляють на цьому”, – вважає Ірина Будзило, дружина мічмана Юрія Будзила.

“Одне єдине, про що ми просимо, щоб їх відпустили”, – сказав батько механіка Сергія Чуліби, Роман. “Щоб ми змогли просто забрати своїх дітей додому, на свою батьківщину”, – продовжує мати арештованого, Любов Чуліба.

“Хороші наші хлопці опинилися там ні за що ні про що. Нічого поганого не зробили, нічого не порушили”, – стверджує мати матроса Юрія Без’язичного, Аліна Без’язична.

Нагадаємо, що суд у РФ 17 липня розгляне продовження арешту українським морякам.

5 листопада 2018 року прикордонні кораблі ФСБ РФ обстріляли і захопили три судна Військово-морських сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів “Бердянськ” і “Нікополь” і рейдового буксира “Яни Капу”, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в Чорному море в порт Маріуполь в Азовському морі. Після цього 24 українських моряків арештували в Криму, потім їх перемістили в російські СІЗО в Москві.

На цю тему читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *