Рашисти вбили 96-річного харків’янина, який пережив Бухенвальд

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак поділився історією 96-річного громадянина України Бориса Романченка, який пережив нацистський концентраційний табір Бухенвальд, але загинув у Харкові внаслідок ракетних обстрілів, які здійснили війська російської федерації.

Про це він написва у Телеграмі.

“Це – Борис Романченко. 96-річний в’язень нацистських концтаборів, який пережив Бухенвальд. Але загинув у 2022 році від російської ракети у власній квартирі в Харкові. Це в них “операція по денацифікації” називається”, – зазначив керівник ОП.

Він підкреслив, що російську жорстокість бачить увесь світ, тому цивілізація на боці України, яку росіяни намагаються знищити, прикриваючи власні злочини брехнею.

Єрмак висловив упевненість у тому, що в росіян немає майбутнього. Водночас він запевнив, що українці переможуть і будуть ще сильнішими та успішнішими, ніж до війни. Окрім цього, керівник ОП наголосив, що Захід має діяти швидше, аби зупинити російську федерацію.

Російські окупанти обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. У російсько-українській війні загинули тисячі мирних українців.

Редакція

Редакція “Українського репортера”