Переворот у “ЛНР”. Очільника “МВС” Корнета зняли з посади, той відмовляється підкорятися Плотницькому (+відео)

21 листопада центр окупованого Луганська заблокували озброєні люди в камуфляжі та балаклавах, підтягнули бронетехніку. Силовики без розпізнавальних знаків оточили адміністративні будівлі, зокрема так зване “МВС ЛНР”, перекрили вулиці. Поки що все відбувається мирно, пострілів не чутно, про сутички не повідомляється.

Місцеві інформаційні ресурси пишуть, що відсторонений 20 листопада з посади “міністр внутрішніх справ” самопроголошеної республіки Ігор Корнет, проти якого порушили кримінальну справу, забарикадувався у будівлі “МВС” і відмовляється йти у відставку. Штаб-квартиру міліції оточили силовики, лояльні до ватажка місцевих сепаратистів Ігоря Плотницького. У місцевому “МВС” відмовляються коментувати ситуацію.

Також вони взяли під контроль Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення й “Адміністративний суд ЛНР”. У співробітників так званого “Кабміну” та “Народної ради” позаплановий вихідний – їх розпустили по домівках. До Луганська прибувають додаткові сили, в тому числі бійці з “ДНР”.

Протистояння Плотницького та Корнета

Лідер луганських терористів Ігор Плотницький розмістив у себе та сайті таку заяву:

“Сьогодні в центрі Луганська жителі міста могли бачити велику кількість людей у ​​військовій формі, які заявляють, що беруть участь в навчаннях за наказом керівництва Міністерства внутрішніх справ ЛНР.

Дана ситуація є продовженням вчорашніх кадрових змін щодо законного відсторонення від займаної посади міністра внутрішніх справ. Події сьогоднішнього дня вкотре довели, що рішення було ухвалено правильне.

Ще від учора Корнет І.А. законно відсторонений від займаної посади: є рішення суду, клопотання відповідного комітету Народної Ради. Більше того, призначено нового в.о. міністра внутрішніх справ ЛНР”.

У свою чергу сам Ігор Корнет, який називає себе “міністром внутрішніх справ” самопроголошеної “ЛНР”, на сайті місцевого “МВС” заявив про затримання на окупованій проросійськими військами території Луганщини українських диверсантів.

“Сьогодні вночі силами МВС ЛНР припинено діяльність української диверсійно-розвідувальної групи, яка намагалася проникнути на територію республіки для здійснення низки резонансних диверсійно-терористичних актів. Більшість диверсантів затримано. Триває пошук і затримання решти членів групи і їхніх пособників.

Також хочу розвіяти чутки про мою відставку.

Останнім часом у результаті деструктивних дій низки посадових осіб посилилася критика правоохоронного відомства у засобах масової інформації. Зазначеними особами впродовж тривалого часу до очільника ЛНР цілеспрямовано доносилася недостовірна інформація про нібито причетність співробітників МВС до протиправної діяльності.

Це обумовлено тим, що ми отримали неспростовні докази причетності окремих високопосадовців до злочинної діяльності на шкоду інтересам республіки і народу Луганщини.

У результаті реалізованих МВС і МДБ Республіки оперативних і слідчих заходів отримані докази причетності директора ДТРК ЛНР Анастасії Шуркаєвої до діяльності українських спецслужб.

Встановлено причетність керівника Адміністрації Глави ЛНР Ірини Тейцман, а також начальника Служби урядової безпеки МВС ЛНР Євгена Селіверстова до інсценування у вересні 2016 р. державного перевороту в ЛНР. У результаті був убитий колишній прем’єр-міністр і мій бойовий товариш Ципкалов Геннадій Миколайович і засуджений до тривалого тюремного ув’язнення заступник командувача Управління Народної міліції ЛНР Віталій Кисельов”, – йдеться в заяві.

https://www.youtube.com/watch?v=l3ynRwgNAR4

Фото “РИА Новости”

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.