Ллойд Остін: результат війни в Україні визначить безпеку світу на десятиліття

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що підсумок війни України з російськими окупантами визначатиме безпекову ситуацію світу у майбутньому.

Про це він сказав під час брифінгу на Форумі національної оборони імені Рейгана.

За словами Остіна, російська армія ослабла не лише завдяки українським військам, а й результатом роботи керівництва США.

“Передусім це завдяки неймовірно хоробрим українським військам. Але досягнення України також є результатом двопартійного керівництва США – і коаліції приблизно 50 країн, яку ми створили”, – заявив Остін.

Він додав, що попри свою ізоляцію путін зараз вірить, що зможе пережити українців, проте він помиляється.

“Тепер і путін думає, що зможе пережити нас. Він вважає, що наша коаліція розпадеться, що наша сила волі зникне, а наша демократія просто розіб’ється. Але путін знову помиляється. І ми повинні продовжувати чітко розуміти американському народу щодо ставок в Україні”, – сказав Остін.

За словами міністра оборони США, мета України – захистити свою незалежність та суверенітет від російської агресії. Ця війна є справедливою та має підтримку міжнародної спільноти.

“Кремль веде несправедливу імперську агресивну війну, а Україна веде оборонну війну за національне виживання. І ви можете відчути цю енергію на землі. І це дає Україні величезну стратегічну перевагу за праву справу”, – заявив міністр оборони США.

За його словами, Україна має велике значення для Америки та всього світу. І це важливо з чотирьох ключових причин.

По-перше, війна російського диктатора володимира путіна є серйозною і прямою загрозою безпеці в Європі та за її межами.
По-друге, агресія росії є явним викликом нашим союзникам НАТО.
По-третє, навмисна жорстокість Кремля є атакою на наші спільні цінності демократії та порядності.
І, нарешті, війна путіна – це лобовий напад на заснований на правилах міжнародний порядок.

Також Остін додав, що результат цієї боротьби визначить глобальну безпеку на десятиліття уперед. І у США немає можливості відсидітися.

“Сполучені Штати прагнуть вільної та суверенної України, яка зможе захистити себе сьогодні і стримувати нову російську агресію в майбутньому. Це мета Байдена”. – повідомив Остін.

Міністр заявив, що США разом із союзниками допомагає Україні стати сильнішими, щоб вона могла протистояти будь-якій російській агресії в майбутньому.

“І тому ми працюємо разом з нашими союзниками та партнерами, щоб допомогти Україні створити майбутню силу, яка зможе відобразити ще більшу російську злість найближчими роками”, – заявив Остін.

Нагадаємо, що 21 листопада міністр оборони США Ллойд Остін під час візиту в Україну запевнив керівництво держави у продовженні підтримки з боку Штатів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *