Фільм Сергія Бібіка «Межа очікування» отримав нагороду Мадридського кінофестивалю. Вітаємо!

Документальна стрічка «Межа очікування» була номінована у категорії «Найкращий режисер документального фільму іноземною мовою» на 8-му Мадридському міжнародному кінофестивалі.

Про перемогу стрічки повідомив у Facebook режисер Станіслав Цехмістренко.

Нагадаємо, що в основу стрічки «Межа очікування» лягли дві історії жінок – Катерини Хом’як з Волині, яка понад 1400 днів нічого не знає про долю своїх синів – Дмитра та Володимира, і колишньої кримчанки Людмили Щекун, чоловіка якої викрали і катували напередодні анексії півострова.

Сини Катерини Хом’як захищали Україну на Донбасі у складі батальйону «Айдар», востаннє вона спілкувалась із ними 5 вересня 2014-го. За роки марних пошуків сім’я пережила чимало поневірянь.

Людмила Щекун досі не може позбутися страху за свою сім’ю після того, як із трьома дітьми чекала на повернення чоловіка з полону. Активіст кримського Євромайдану Андрій Щекун перебував у полоні 11 днів, потім був звільнений під час обміну.

Фільм «Межа очікування» був представлений восени 2017 року. Автор сценарію – Сергій Бібік, режисер – Станіслав Цехмістренко. Проект реалізувала громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки міжнародної громадської організації “Internews”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *