Екс-мер Слов’янська Неля Штепа ще 2 місяці залишатиметься в СІЗО

Сьогодні, 24 липня, Ленінський райсуд Харкова ще на 60 діб подовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави колишньому меру міста Слов’янськ на Донеччині Нелі Штепі.

Під час суду обвинуваченій двічі викликали швидку: перший раз – одразу після доставки до суду, другий – коли суд знаходився у нарадчій кімнаті, однак госпіталізація не знадобилася.

Після оголошення ухвали суду Штепу доставили в СІЗО. Нагадаємо, 20 і 21 липня засідання суду в справі Штепи не відбулися через те, що вона потрапила до лікарні з гіпертонічним кризом.

Нагадаємо, екс-мер Слов’янська Неля Штепа була затримана у липні 2014 року після звільнення міста від терористів українською армією. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна увійти до Слов’янська під дулами автоматів. Мовляв, фактично вона перебувала в заручниках, її залякували і змушували давати провокативні інтерв’ю російським пропагандастським ЗМІ.

За заклики до порушення територіальної цілісності України і створення терористичної організації, що призвело до загибелі людей, їй загрожує довічне ув’язнення. За час розгляду справи Штепи у Харкові з різних причин двічі змінилися колегії суддів.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.